Díl 1

26. prosince 2012 v 13:36 | Katsumi Kaguya/Tayo |  Stříbrné duo
Snad se vám bude líbit jestli ne váš problém me se to líbí :D

ZAČÁTEK:

Z pohledu Katsumi:

Je večer a v Death city je klid v tom do mesta vstoupím velkou bránou a predemnou se objeví postava v černém,je to Shinigami.

"Vítej v Death city ty musíš být Katsumi Darken" promluvil na mě.

"Em..jo to sem já dneska nastupuju do školy" ušklíbnu se na nej a rozejdu se ke škole.

"U školy by te mel čekat Dr.Stein bude to tvuj učitel já mízím mej se" shinigami zmizel já šla hloubeji do mesta uprstred jsem narazila na velkou budovu pred ní nekdo stal jak ríkal shinigami. Došla sem až k nemu.

"Zdravím já jsem nová studentka a em..jsem zbraň" koukám na nej ten chlap vypadá vážne divne z hlavy mu trčí šroub

"Dobre mám dokonce pro tebe uživatele zbraně" mluví na me a pohybuje šroubem. Po chvili prestane,otočí se a de dovnitr do školy já ho následuju. Prosli sme dlouhou chodbou a u jednych dverí se zastavili

"Tady je trída jak vejdeme ukažu prstem na tvoje místo a ty si pujdeš sednout pitváme zajímavý objekt nechci to zdržovat nejakým predstavovaním" koukne na me trochu šílenejším pohledem než predtím. Vešli sme do trídy všichni se na me začali dívat,ale já je ignorovala a jen sledovala Dr.Steina. Jakmile ukazal dohodnutý signal šla sem si sednout na volné místo ve tride kde jsem už mela nachystané učebnice a pomucky na hodinu.
Z pohledu Tayo:

Do třídy vešel Dr.Stein.Usmála jsem se na něj,on mě však asi nezahlédl,vypadá že je zanepráz- Kdo to je? Do třídy vešla nějáká stříbrnovlasá holka s každým okem jiné barvy a v modrošedém oblečení.Um... Že by nový student?

,,Tak a budeme pokračovat!"Usmál se Doktor doširoka a vytáhl si skalpel,vytáhla jsem si papír a začala si dělat poznámky,ta nová holka si sedla jen jedno místo ode mě,to místo mezi námi ale bylo obsazené,takže sem se na ni nemohly nenápadně podívat.Raději jsem sledovala tabuli a Doktora.Co to tam vyvádí? Vždyť mu přeřázne mízní oběh! Zvedla jsem ruku skoro rychlostí větru.Uslyšel zašustění látky a zvedl ke mě oči.Zakroutil hlavou v gestu,že dotaz je zamítnut,moje ruka klesla,a hled potom i hlava,poníženě jsem se věnovala dál poznámkám.Z pohledu Katsumi:

Delám si poznamky,ale moc nechápu k čemu je tato hodina.Nejak me to nezaujalo tak si kreslím do poznámek Dr.Steina a tu stribrnovlasou holku.Tak holka vypadá divne je si dost podobná Dr.Steinovi asi je nim posedla.Sem zvedavá kdo bude muj uživatel bude to muset být nekdo silný a šílený.Docela by se ke me hodila ta holka.Nejak sem si neuvedomila co presne kreslím vzniklo z toho neco jako prišera pulka postavy je ta holka a pulka Dr.Stein.Najednou me z premýšlení vytrhne zvonení.

"Katsumi a Tayo máte jít za Shinigamim" promluví Dr.Stein tak se zvednu rozhlídnu se po tride a všimnu si že vstala i ta stribrnovlasá holka.To bude asi ta Tayo,ale proč si nás zve Shinigami,ale co nebudu tak hodne uvažovat nebo mi pukne hlava.Du po chodbe a vedle me de ta holka.

"Em..Tak ty si Tayo?" prohlížím si ji.Z pohledu Tayo:

Jdu vedle té nové,je divná...štve mě ten nenávistný pohled.A taky ta složitost celé její osoby.Mohly bych ji svázat a rozpit- Sakra! Dr.Stein má na mě špatný vliv! ... Zavrčím.Asi si toho všimla,promluvila.

,,Ano,jsem Tayomi Stronge.Ty?"Natáhnu k ní ruku.Stiskne ji a představí se.

,,Ty jsi zbaň,že? ... Zbrojíř."Usměju se,mile a možná až moc roztomile.Dr.Stein mě vždycky po takovém úsměvu praští že takhle nikoho neviděsím.Ale mě to baví.Z pohledu Katsumi:

"Um..jo jsem zbraň" taky ji pritisknu ruku ale hned ji zase stahnu.Vejdou do místnosti kde je Shinigami.

"Co potrebujete?" zeptám se a koukam na chlapíka v černém.

"To je nadlouho posadte se a dejte si čaj" odpoví mi na otazku,ale nesedám si.

"Já radši postojím" prehoupnu se z jedné nohy na druhou a čekám co ze Shinigamiho vyleze.Z pohledu Tayo:

Kývnu na Shinigamiho,celkem ráda se posadím a napiju se čaje,vzala jsme si sušenku a hledím na něj co z něj vypadne... teda vůbec ho neposlouchám,mám takovou zapeklitou věc...které se nemůžu zbavit... pořád ji mám v hlavě.. je to-

,,Proč jsou ty sušenky bez čokolády?"Zeptám se.Nevydržela jsem to.Mě to deprimuje!!Z pohledu Katsumi:

Trochu zaražene na ni kouknu protože rekla neco uplne mimo,ale pousmeju se nad tím a dál poslouchám Shinigamiho.

"Katsumi?" podívá se na me Shinigami.

"Ano? o co presne de?" koukám se porád na Tayo a porádne si ji prohlížím.

"Tayo bude tvuj uživatel a ty její zbraň!" rekne a odtrhnu oči od ní.

"To jako vážne? Se na ni podívejte zkoumá sušenku" neverícne koulí očima.Z pohledu Tayo:

,,Bezva! Takže ji můžu studovat? "Ohládím se hned ke slovu.To je skvělá správa,zajímalo by mě jakou typ krve ta holka má....a jestli by přežila hadí jed.. Počkat!Zatřepu hlavou.Nesmím ji zabít,vlastně že? ... Kouknu na Shinigamiho,který na mě nevěřícně a mírně znechuceně kouká.

,,No co!...Všechno se má prozkoumat!"Nafouknu tvářičky.Pak kouknu na Katsumi,ale můj pohled se změnil...aje to poznat.Mám autoritativní pohled,pohled naprosto vážného člověka který o ničem nežertuje.

,,Takže... "Z pohledu Katsumi:

Prohlížím si ji dost znechucene "Me nikdo zkoumat nebude musí ti stačit že mám krevní skupinu 0+" otočí se a de z místnosti pryč.

To není normální holka doufám že to prežiju,je vubec schopná me ovládat?Ksakru mám tolik otázek no to je jedno ted je hlavní ať si najdu byt jsem desne unavená.

Du nejakýma temnýma uličkama až narazím na dvere na kterých je napis PRONAJEM ..Super konečne neco,vejdu dovnitr.

"Haloo je tady nekdo?" zavolam a pro jistotu z ruky udelam oboustranou kosu.Z pohledu Tayo:

Odešla.Odešla... Zajímavé slovo.Zajímalo by mě jestli má i jiný význam..v jiném jazyce.Mlčky a zamyšleně se zvednu,Shinigami na mě volá..nakonec to vzdá..odcházím beze slova zabraná do té...složité otázky. Odešla.. to ale zajímavé slovo. Stálo by za to napsat ho pozpátku..Moment! Když zpřeházím písmenka je možné že mi výjde rovnice! ...Rozběhla jsem se za Dr.Steinem,ten to určitě ví.U prahu jsme sebou jebla o zem.

,,Kusooo!"Zavrčela jsem,zvedla jsem se.Dr.Stein tam nebyl ....Povzdychla jsem si a šla domů.. Loudala jsem se tak pomalu že sem skoro zapoměla kam jdu,po cestě sem ale potkala černou košku.

,,Muhahaha...ahoj kamárátko.. pojď sem,já se jenom podívám na tvoje orgány..nic se ti nestane!"Skočila jsem po ní...utekla mi,rozmajzla jsem se na zemi.

,,Au..."Z pohledu Katsumi:

Objevila se predemnou nejaká tlustá ženská "Ale ale holčičko ty by sis chtela pronajmout byt?" zdá se být milá ale radši kosu neschovávám.

"Um..chtela" divám se na ni podezrívave ale najednou usliším jak zamňouká kočka a neco dopadne na zem du se podívat pred dvere a tam vidím rozpláclou Tayo na zemi.

To je vážne nenormální holka zvednu ji a otočím hlavu na tu ženskou "beru to je mi jedno kolik stojí proste mi dejte klíče" hodím po ní balík penez a ženská zmizela.

"Tak a ty nemehlo pod si sednout" vedu ji k sedačce.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Rika-chan Rika-chan | E-mail | Web | 27. prosince 2012 v 8:03 | Reagovat

už se těším na další díl :D

2 Kurozaya Kurozaya | Web | 27. prosince 2012 v 11:37 | Reagovat

Sakra, já chcípám :D jaký typ krve ta holka má :D

3 katsumi-kaguya katsumi-kaguya | E-mail | Web | 27. prosince 2012 v 15:27 | Reagovat

[2]: Máš neco proti mojemu typu krve o.o ! já mám fakt 0+ (byla na testech kvuli operaci)

4 Yasuko-chan Yasuko-chan | Web | 27. prosince 2012 v 15:40 | Reagovat

Nevěděla jsem že bude psát spolu a tak:3
suprové^^

5 Yuri-chan Yuri-chan | Web | 1. ledna 2013 v 20:23 | Reagovat

Úžasné :D Páči sa mi to :D Teším sa na ďalší diel :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama