1.Kapitola-Seznámení,jsem Nikko,ty?

25. března 2013 v 18:17 | Katsumi Kaguya |  Not Typical
Společná povídka s Tayusha Hatake (Tayushkou-Onee)
Takže, dávala sem sem už ten úvodní obrázek, trochu sem ho poupravila :3
Takže příjemné počteníčko, je to na odstavce, první sem psala já, pak katsumi,každé je z pohledu toho druhého, Ale já vám to pro jistotu označila barevně :) (moje jsou Modré, Tayushky bílé)
WARNING :sprostá slova, ... :D a dvě uchylné yaoiistky. xP

Nemám rád školu, nic se tam nedělá a jen nás otravují zbytečnostmi. Proč? Povzdychnul jsem si a rozhlédl se, hledal jsem Teeho, měl mou propisku.Teda ona ta propiska byla dutá,a tak se s ní dobře flustaly količky papíru.Nikde nebyl. Když najednou se rozrazili dveře a vešel do nich zrzek, delší vlasy, uhrančitý oči a arogatní úšklebek. "Bože" pomyslel jsem si a sledoval jak se rozešel směr ředitelna,spravil sem si klobouk a vypařil se, musím toho debila najít, chci tu propisku!!

Proč musím chodit do pitomé školy sakra nesnáším rodiče vždyt sem v byvalé škole nic hrozného neudělal jasně sexualně obtěžovat studenty muže vypadat hrozně ale jim se to nakonec libilo.A ted zase nová škola asi bych měl moje sexualní choutky zkrotit a jen tak splinout s davem.Došel jsem do ředitelny kde na mě už netrpělivě čekal říďa "to bude otrava" sednul jsem si na místo které mi ukazal a dělal že ho poslouchám už dávno zvonilo na hodinu ale on mě furt nechtěl pustit do třídy.Uběhla už pul hodina byl jsem docela nervozní vubec nevím o čem celou dobu kecal když skončil vstal sem a asistentka nebo co to bylo mě vedla do moji nevé třídy.

Hodina už začala,posadil jsme se v duchu nadával.Nenašel jsme ho,takže sem celou hodinu neměl co dělat,a to zrovna měla ta učitelka takovej pěknej velkej výstřich že bych se tam hned tou kilučkou z papíru trefil. Povzdychl jsem si. Asi mě slyšela, dělej že nic!! ... pískám si. "Freei k tabuly!" Sakra! ...vztal jsem a došel k tabuly, "Tak mi pověz co je to fotosintéza." Odfrkl jsem si. Jsme v mateřské školce? "Dělají to kytky." zazubil jsem se. "Co dělají?" její otrávený výraz mě štval. "Nu, můžu říct sexujou ale to je asi blbě co?" zašklebil jsem se. "Zmlkni!" křikla. "Copak,zvlhla jste?" Rejpnul jsem si.Dostal jsme křídou. Béé,to enní fér. promnul jsem si hlavu. "To nebylo fér." fňuknul jsem na oko. "Sedni si!"Zařvala.

Došly jsme ke dveřím a já slyšel jak tak učitelka řve tak to bude zajímavá třida .Aspoň nebude v hodině nuda asistentka zaklepala a otevřela dveře "Mám tu toho nového studenta mužem vás na chvilku vyrušit?" mile a nejistě se zeptala protože taky slyšela jak po někom uča řvala "Jistě jen poďte dál" odpověděla ale ani se na nás nepodívala tak sme oba vešly nějak jsem nestál o to kouknout na moje nové spolužaky jak vvypadají nejradši bych už seděl v lavici a poslouchal písničky."Tak třído tohle je Nikko Jackson budte na něj milý!" to milý trošku přehnaně zduraznila a já se uchechtnul a asi si toho všimla potože hned na mě hodila vražedný pohled "Rád Vás poznávám" řekl jsem jen ze zdvořilosti a šel si sednout kam ukazala učitelka mezitím už asistentka zmizela.Jakmile jsem dosedl narazil jsem si sluchátka a pustil play.

On bude chodit k nám do třídy?? OMG! Cože? Ne! Hej!Hej! Ne! ..Kurva..posadila ho ke mě. Ale on je nějákej divnej. Povzdychl jsem si,ani nepozdravil. No já nezačnu kámo. Odfrkl jsem si. Arigatn jeden. Zbytek hodiny proběhl mlčky,a nudně, dokud se mu nevybil přehrávač a neotočil se na mě s pozdravem. Pááni,ty jsi rychlík. "Jo nazdar. "dal jsem mu odpověď. Ptal se jak se jmenuje, já jeho jméno znal,jeho problém že on moje ne.

Vybil se mi přehrávač to se vážně muže stat jen mě hm.. tak když už vedle něj sedím seznámim se "Hey čau" zamumlal jsem hned mi odpověděl "jak se jmenuješ?" dál jsem vyzvídal ale vypadalo to že nemá zajem tak jsem se zas otočil na tu krávu "ta by potřebovala pořádně propíchat možná by pak nebyla tak mrzutá" řekl jsem a bylo mi jedno jestli to uslyší nebo ne otočila se na mě ale radši nic neřekla jen na mě hodila divný ksicht .Tak jsem vyndal z pouzdra propisku ale byla dutá snad nejlepší propiska na flustačku mám ji už od třetí třídy základky.Měl jsem v puse žvýkačku tak jsem si z ní odtrhnul kousek udělal kuličku a flustnul přimo do jejího vystřihu myslím že tu žvýkačku bude chvilku sundávat.Vesele jsem se ušklíbl zvedl se ze židle a šel k ní "chcete s tím pomoct?" šibalsky jsem se usmál jenže mi dala malou facku "tak fain serte se s tím sama" řekl jsem a odešel ze třídy.

Líbí se mi.Měním názor. Líbí se mi!! Zazubil jsem se a vloudil ruku do jeho pouzdra a jeho propisku si elegantně "vypujčil" a učitelka která po mě zařvala dostala kuličkou papíru do čela, začal sme se smát,ale vletěla za mnou,chytla mě za vlasy,což šíleně bolelo,a vyhodila z učebny, třískly dveře. "Pff!" Odrkl jsme si a pravil si klobouk, uviděl jsem že on stojí u okna a kouká z něj, nenápadně sem se k němu přiblížil, ..hee, on je větší než já, o asi pět senťáků. Svině! "Kam čumíš ?"Optal jsem se když sem si byl jistý že neví že za ním stojím, třeba se lekne a budu se mít čemu zasmát.

Koukal jsem z okna na buhví co prostě jen tak do blba a najednou na mě někdo promluvil jenže jsem byl moc líný se otáčet a zjištovat kdo to je "Co? Říkal si něco?" zamumlal jsem a dál koukal z okna nějaká kočka se snažila dostat ze střechy dolů nečekal jsem na odpověd a šel pryč spěchal jsem na pomoc té kočce bál jsem se že spadne jo nejsem žádný milý svatoušek ale snad nenechám kočku se zabít.Rozběhl jsem se doběhl jsem ke vstupu na střechu otevřel jsem dveře a ta kočka začala klouzat po střeše dolu rychle jsem tak došel a začal se po ní natahovat.

Uchechtl jsem se. "Jsi sladkej." Zašeptal jsem a rozešel se po chodbě za ním ,otevřel jsme na konci okno a sjel po střeše, kouknul jsme přez okraj na něj a podal mu kočku. Vypadal šťastně kyž se o něj kočka začala otírat. Zvedl jsem se a vylezl zpátky zavřel okno a šel dolů ze schodu za ním, stály jsme na nádvoří,on s kočkou na zemi dělal jakési kawaii xichty a já uvnitř smíchy umíral.

Hrál jsem si s kočkou ale všiml jsem si že na mě ten kluk kouká "Na co tak čumíš?" zase jsem zvážněl a nechal kočku kočkou.Šel jsem si sednout na lavičku opřel jsem se a hlavu zaklonil.Dneska bylo pěkné počasí neměl jsem už naladu na školu "Je tu někde nějaký dobrý klub?Nějak se tu ještě nevyznám" kouknul jsem jedním okem po něm a čekal jak zareaguje.

Zvedl jsem oči k oblože a schrnul si ofinu z druhého oka,jelikož mi zavazela. "Pokud si chceš jen tak zapíchat,tak se tu určitě něco najde, pochud se chceš bavit,tak až za městem." kočka se o mě začala třít, zvedl jsme si ji do náruče a podrbal ji na bříšku,začala příst. "Je rozkošná."Špitl jsem si spíš pro sebe.

Povytáhl jsem obočí "Hm..A když chci obojí?" ušklíbl jsem se při pohledu jak si hraje s kočkou.Do háje jsem děsně nadržený klidně bych rozpíchal prdelku i tomuto blbovi snad si brzo najdu nějakou oběť na které se vyřádim do sita.Vstal jsem přotože mě svědili kulky musel jsem se rychle poškrábat jinak by se mi postavil.

Jeho mlsný pohled mi neutekl, letmo sem se ušklíbl. Jo kámo na to zapomeň. pohladil jsem kočku a pustil ji na zem, při čemž jsme dělal že sem si nevšiml jeho snahy zklidnit své sexuální fantazije a i dožadování pozornosti jeho klínu. Když sem se poszavil,vrazil sem ruce do kapes. "Tak to můžeš zkusit někoho zbalit tady ve škole a pozvat ho, je to tu samá děvka." což je bohužel pravda.Trochu mě to sere. Jednou vám dají a pak vás ani nepozdraví,a když si na ně zvyknete a máte je rádi tak je to to stejný a vás to akorát pak mrzí. Povzdychl jsem si. To sem poslední člověk na planetě co by chtěl trvalý vztah?!

Takže ten bude heterouš "Nemám zajém o nějaké hrátky se studentama školy měl sem s tí v minulé škole docela problém a navíc stojím spíš v postely o společnost stejného pohlavý jako jsem já" usmál jsem se asi ho to trochu rozhodí a zmízí radši do školy.Vyndal jsem iphone z kapsy a hledal číslo na svoji nej kamošku ta určitě o někom do postele bude vědět je jak střela.Začalo to vytačet její číslo "No čau kočko copak děláš? Potřeboval bych laskavost" hned věděla o co mi de "jasně tak mi to číslo pošly díky miluju tě zlatíčko cmuk" vypl jsem to a dal iphone do kapsy."Ty nepujdeš
zpátky do školy?" zase jsem na něj kouknul.

"Ne,proč?" Odvětil jsem mu klidně, musím přiznat že mě zvláštně zasáhlo jeho prozrazení své orientace.Docela boreček říct to takhle přímo. Není tu moc lidí, teda sme tu jen já.Ale i tak,nezná mě. A navíc je tu noví.Nebojí se ani trochu co by se o něm mohlo rozšířit? Jeho telefonát sem si rozebíral v hlavě ještě teď. Dokud sem si nepovzdychl a necukl lehce hlavou abych vyhodil vlasy z očí. "Jsi zvláštní." Kouknul jsem na něj pronikavě fialovým pohledem. Střetl jsem se s tím jeho. "I tvůj zjev je zvláštní." letmo sem se pousmál.

Vypadá to že to řvala po něm než jsem vešel do třídy "Zvláštní lidi jsou fain nemyslíš? protáhl jsem se a šel blíž k němu a šťouchl do něj prstem "co je na mojem zjevu tak zvlaštního?Prostě jsem Napul Američan a napul Japonec" ušklíbl jsem se do usměvu vtom mi zamňoukal mobil "super byla rychlá" řekl jsem si potichu a vytahl mobil bylo tam číslo a vzkaz,,Cukroušku je to milý kluk tak mu nepropíchej prdel tak že by si nemohl druhý den ani sednout arigato pác a pusu ;)tvoje Katsumi,, usmál jsem se nad tím vzkazel a mobil dal zase do kapsy."Tak kam pujdeme hm..?" naklonil jsem se k jeho obličeji a jazykem přejel po jeho tváři.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Chaoss-dono Chaoss-dono | 25. března 2013 v 18:44 | Reagovat

Nee-chan luxusní :333 *_* další ^^

2 Sarah Sarah | Web | 25. března 2013 v 19:57 | Reagovat

Šup s pokráčkem :D

3 Ryuu Ryuu | 25. března 2013 v 20:18 | Reagovat

Hohoho *.* super!  Další~ xD

4 Yasuko-chán Yasuko-chán | Web | 26. března 2013 v 11:43 | Reagovat

Supér:DDD Ikdyž jak nepíšeš čárky Katsu, tak se v tom nevyznám!:D kecám, přečetla jsem to celý:D
Napište další část! dělejte:DDD
A Katsú.. sme aff a za tu dobu si nebyla na mým blogu ani jednou-,- že se nestydíš:DDDDDDD
_____________________
Zdravím
Rozesílám tohle všem aff, abych měla jistotu, že to uvidí všichni.. protože tohle je důležitej článek.
http://yasuko-chan.blog.cz/1303/oznamko#komentare

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama