2. Kapitola-Koktejl a telefonat

28. března 2013 v 20:10 | Katsumi Kaguya |  Not Typical
WARNING: sprostá slova ...a dvě uchylné yaoiitsky :'D


"Jsi nechutnej. "Lehce sem ho odstrčil a zasmál se. Neříkám že se mi to nelíbilo, ale hodlám si hrát na heteráka než se trochu poznáme. "Kdopak ti píše. Když jsi se scháněl po někom,tak to ani nebude tvá polovička co? " spíše sem chtěl aby mi to pověděl on,ale něják sem tušil že nějáká jeno yaoi uchylná kámoška s kterou si asi taky občas... no to je fuk. "Můžeme si skočit-" Ušklíbl se.kapiska u spánku. "Žádný dvojsmysly!" ...zasmál jsem se. " Můžeme si skočil na koktejl,kousek od školy je fajn podnik."

"I nechutní lidi musí existovat ne? Jinak by byla na světě nuda"zasmál jsem se když mě odstrčil ale šlo vidět že se mu to libilo."No moje nej kamoška je docela kočka chceš se s ní seznamit?Je to zatím jediná holka co si odemě drží odstup a nepíchala semnou" začal jsem hybat obočím a přitom se šibalsky usmíval "Já dvojsmysly moc rád! Jen bys měl vědět že je mi fuk jestli si nebo nejsi heterák klidně ti rozmrdám prdel už jsem se držel až moc dlouho..joo a mají tak dobré koktejly?" hodil jsem na něj tazavý a trochu svudný pohled.

"Tvůj slovník mě velmi okouzli." Odkašlal jsem si ironicky a začal se smát, jeho chabé pokusy mě zbalit se mu něják nedařili,možná proto,že nesnáším dominantní typi. "Tak pojď. "Mávl jsem rukou a rozešel se k východu, moc dobře sem cítil jeho pohled na mém pozadí napasovaném v úzkých džínách. "Jak že se jmenuješ?Nebo spíš,jak ti mám říkat."Usmál jsem se na něj když mě došel.

"Nech si ty ironické poznamky pro sebe díky" šel jsem zaním a koukal na jeho prdelku sakra jakou já mám na to chuť radši sem ho dohnal ať se na to nekoukám "Hm..říkej mi Uchyl..ale ty bys mi mohl říct svoje jméno ne? " ušklíbl jsem se a zase mi mňoukla smska alá další vzkaz ,,Háááá ted mi to došlo si ve škole a myslíš na sex baka! Uč se a neobtěžuj spolužáky! btw mám týdení prázdniny přijedu :P Katsu,, super aspon nebude nuda rychle jsem ji odpověděl ,,budu se těšit našel jsem kluka co by se ti mohl libit ale je to pako ;D Cukroušek,, a dal sem mobil zase do kapsy.

"Michael." Zvedl jsem k němu pohled, On je fakt větší!! *deprese* Eeee... "Ale to oslovení nesnáším.Mimochodem Úchyle, buť si pořiď telefona menším displeyem nebo mi neříkej Pako.Cukouši." zasmál jsem se a sledoval jeho výraz. "Hm ,jsme tu."Ukázal jsme na červeé první patro budovi které bylo krásně vybavené posezením.

Rukou mu rozčepířím vlasy "Tak mě přesvěč že Pako nejsi" vyplázl jsem na nej jazyk a šel si sednout uplně dozadu kde na nás nikdo neuvidí.Ten blb mi koukal do mobilu asi ho brzo zabiju jestli se bude takhle chovat.Vzal sem si lístek do ruk a koukal jaké koktejly tu mají jakmile jsem uviděl jahodový s kousky čokolády nevahal jsem a hned si ho objednal.

To bude typ kluka co bude flirtovat na káždém rohu.Opřel jsem si rukou hlavu a koukal na něj "už tak bude ten muj koktejl sladký takže zakusek k tomu nepotřebuju" všiml jsem si že se mu nelíbí že furt smskuju tak jsem vypl mobil "jasně sex po smskách neznáš někdy musíš skusit ale něco ti prozradím je to nuda" mrknul jsem na nej mezitim nám donesla ,,Rose,, koktejly a já se totálně zažral do hrání si s brčkem.

Poděkoval jsem jí a upil ze svého, pozorovat jeho jak si rty hraje s brčkem ,bylo nejen komický ale i sladký. Uchechtl jsem se. "Vážně dokážeš člověka překvapit když už skoro nic nečeká." Ušklíbl jsem se a zamíchal brčkem svůj koktejl. Vypl telefon. že by mu došlo že mi to vadí? Asi nebude tak blbej.

Upyl jsem si z koktejlu "Co je tu k smíchu?" nadzdvyhl jsem obočí "Já jsem samé překvápko zvykni si" mrknul jsem na něj vstal jsem a šel jsem na zachod."Sakra mám na něj takovou chuť už jen pohledem mě dráždí" šeptal jsem sám pro sebe po chvilce jsem se vrátil,ale on si povídal s tou číšnicí což mě docela naštvalo."Tak já už pujdu měj se" ani sem nedopil koktejl nechal sem na stole peníze a mířil ke dveřím.

Zastavím těsně před dveřma vytáhnu mobil a zapnu ho.Do prdele tolik smsek a ted dokonce volá matka "No mami co je?" začala blábolit něco o tom že volala Katsu že přijede zítra atd.. "Jo já vím..Jinak sem od domu daleko přespím v hotelu zítra ráno dojedu měj se" rychle jsem ji to vypl a schoval mobil.Chytl jsem kliku dveří a otevřel ani jsem se neotočil jen zvedl ruku a zamaval na rozloučenou.Jakmile se zamnou zavřely dveře povzdychl jsem si "jeho radši nechám napokoji a najdu si nějakého ukáče"

Um! Zaplatil jsme jí a vylezl ven, šel jsme za ním,chytil ho za rameno a otočil na sebe. "Co to bylo?! " Netuším proč mě to tak vytočilo,ale cítím se.. odkopnutě? Sere mě ta jeho arogance, já ti ten úšklebek strhnu z xichtu ať chceš nebo ne!

"Co se tam rozčiluješ?" překvapilo mě že šel za mnou byl jsem rád že ho vidím.Bezmyšlenkovitě jsem ho obejmul ale hned zase pustil "Gomene" usmál jsem se a zase se rozešel směr nejbližší hotel byl jsem unavený chtěl jsem si lehnout dneska už si nezapíchám to mi je jasné .Ale co to semnou je proč jsem ho obejmul a omluvil se co se to semnou děje.

"Co to ..ku*va bylo?" Vyslovil jsme když už byl moc daleko na to aby mě slyšel. Proč mě to tak vyrazilo dech? Co se to teď stalo? Haló! Připadal jsme si jak kuře běhající stále dokola bez důvodu ..bez smyslu.. "Už sem paranoidní.. "Chytl jsem s eza čelo. "Tohle není dobrý."Pomyslel jsem si a šel domů, stále nechápu proč mě to tak.. zarazilo. Objímá mě hodně lidí jen tak bez důvodu. Ale.. když to udělal on zvláštním způsobem sem to nepochopil. Ach jo! Bruk v hlavěééé!! "čau,"Pozdravil jsem doma a odebral se do pokoje, natáhl sem se jak široký tak dlouhý na postel obličejem dolů a povzdychl si. "Stejeně to nechápu."Posadil sem se.

Dorazil jsem do hotelu nemohl jsem na něj přestat myslet vytahl jsem rychle mobil a volal sluhovy "Najdi mi rychle číslo na Michaela chodí semnou do školy máš na to pět minut!" zařval jsem do mobilu sluha začal rychle hledat zjístil jsem že máme ve škole víc Michaelu "to je jedno dej mi všechny obvolám je" vypl jsem hovor a za chvilku mi přišla smska s číslama zadal jsem si hned to první snad se trefím uslyšel jsem jeho hlas bingo je to on." Michi-chan gomen že volam tak pozdě mohl by si za mnou přijít do hotelu?"

Zvonil mi najednou telefon, stál sem ve sprše, málme sem se přerazil. "Haló?" Inteligentní ..chjo. Ozval se jeho hlas. A to co řekl mě naprosto zaskočilo. Že by se něco stalo? "Děje se něco? " Rychle sme si dal kolem pasu alespoň ručník a vyndal z vlasů sponku která mu ej držela nahoře abych si je nenamočil. No přijít můžu,ale asi to potrvá,proč?"

Povzdychl jsem si "Prostě prosím přiď co nejdřív jsem v hotelu Black Diamond ptej se po Jacksonu apartmánu" řekl jsem a vypl to hodil jsem sebou na postel a jediné na co jsem myslel bylo to že zamnou přijde.Vstal jsem a šel do připravené vany snad se stihnu vykoupat než přijde.Voda byla přijemná nevydržel jsem to a s myšlenkou na něj jsem si vyhonil aby se mi nepostavil hned jak bych ho viděl.

Nezbylo mi nic jiného než se obléknout a vyplížit se z domu oknem,jako vždycky, seskočil sem ze střechy a vydal se setmělejšími uličkami k hotelu, optal sem se na recepci ,kupodivu mi vyhověly, .. celá cesta mi trvala asi 20minut, zakrepal jsem, byla mi zima, ani nevím proč. Trochu sem se třepal. "Hej? Si tam?"

Uslyšel jsem jak někdo klepe to musí být on! Rychle jsem vylezl z vany dal si kolem pasu ručník a šel otevřít.Stál tam vážně tam stál byl jsem tak štastný když jsem ho viděl chytl jsem ho za ruku a stahl dovnitř zavřel dveře a objal ho "díy že si přišel" pořád jsem ho objímal nechtěl jsem ho pustit bylo docela směšné že já takový arogantní debil se sesypu pře takovým malým blbcem.

Tak teď už nechápu vůbec nic..objeví se modrá zebra?? Objetí sem mu nakonec opětoval. "Co se stalo? Chováš se zvláštně? ..." trochu mě to děsí, je to divný a nikdy bych to od něj neekal,i když ho znám pár hodin.

"Nic se nestalo bud jen ticho a chvilku takhle vydrž" po chvilce jsem ho pustil a usmal se na něj "věděl jsem to i ty si na mě myslel" chytl jsem ho za mikinu a vedl k postely "dáš si něco?" vzal jsem sluchátko do ruky a volal na recepci objednal jsem pár zákusků více druhu protože to vypadalo předtím že ho trošku mrzy že si ten zakusek nedal.

"Nemyslel!"Obhajoval sem se a letmo zčervenal. "Víííí sladké!" Skočil sem na postel a posadil se,zazubil jsme se na něj. "A teď vyklop co tě tak rozhodilo."

Usmál jsem se na něj "Nic jen jsem tě chtěl vidět tak jsem to nějak uhrát musel ne?" položím sluchátko a du k němu blíž "vážně si na mě nemyslel?" vyzvídám dál nátáhnu se k němu a jemně ho políbím přičemz se mi nechtěně sundá ručník.

"Nech toho, "Ostrčil jsem ho, znovu a opět. "Chováš se jak děvka." Vím že to znělo možná trošku hnusně,ale mě se tohle jeho chování nelíbí. "A příště můžeš říct že se akorát nudíš a né mě sem hnát s tónem který mi naznačil že ses skoro zhroutil." Trochu mě vytočilo že sem ylezl z teplé sprchy kvůly jeho rozmaru.

Docela mě jeho reakce zaskočila "gomen jestli chceš mužeš odejít nedržím tě tu" byl jsem v šoku vubec jsem se nechtěl chovat jako děvka.Rychle jsem šel do koupelny začaly mi téct slzy co se to kurva semnou děje vubec nevím jak se mám chovat k někomu o koho mám zájem jen mu ubližuju.Po chvilce jsem vylezl měl jsem na sobě trenky někdo zaklepal."To budou ty zakusky" šel jsem otevřit vzal jsem si je od té ženské a rychle zavřel donesl jsem tác na postel a sedl si na zem.Radši jsem se na něj ani nepodíval jen sem čuměl do země.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥Verča♥TVD♥ ♥Verča♥TVD♥ | Web | 28. března 2013 v 20:11 | Reagovat

pěkné :-)

2 minako-sama minako-sama | E-mail | Web | 28. března 2013 v 20:43 | Reagovat

Hej já se nad tím roztékám ! :OO Honem další ! :"33

3 Chaoss-dono Chaoss-dono | 29. března 2013 v 16:32 | Reagovat

HEJ HEJ HEJ! To je konec tak brzo??? FOFREM DALŠÍ DÍL! :DDD

4 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | Web | 31. března 2013 v 17:39 | Reagovat

OOOO zase naprosto dokonalej díl,honem další *-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama