3 kapitola:Noc s tebou

3. dubna 2013 v 15:39 | Katsumi Kaguya |  Not Typical
Ahojky lidičky etoo...vím skoro vubec nepřidávám dily Kampekina ko
Noo jak to říct není čas? Není prostě jsem se uvrtala
do překládání a vlkádání textu do mangy Fairy tail alá jsem v teamu Hokage.cz
->>myslíš že všichni je znáte x'D
A noo zabírá to víc času než jsem si myslela :(
Budu se snažit přidat další díly povídek ale nic neslibuju
Gomene
___________________________
Alá další díl Not Typical užíjte si ho :)
WARNING : sprostá slova, dvě úchylné yaoiistky

Nechtěl sem mu ublížit. "Nikko?" špitnul jsem a naklonil se z postele k němu, koukál do země. "Promiň." vážěn sem se omluvit? ..páni, že by mi na něm přeci jen záleželo? nebo mi ho je jen líto? Možná sem to přehnal. "Nechtěl sem tím říct že se chováš jako děvka, a..ale -" povzdychl jsem si. "Necchi aby jsi mě bral jako další svou oběd ,jasné?"

"Nezjištuju si takhle narychlo čísla svých obětí a nevolám jim at přidou jen proto že je chci vidět ..kdybys byl oběd už davno si rozmrdaný a hozený nahý na chodbě.." podíval jsem se na něj uslzenýma očima a jen se usmál "sněz si ty zakusky máš přece rád sladké ne? A nebo chceš něco jiného?" culil jsem se jak pitomec jen aby si nemyslel že mě to naštvalo.

"Che! To si myslíš ty."zašklebil jsem se nad jeho poznámkou že by si přišel jednou a už by se nevrátil, ale vrátil kámo. A jak rád. ..když se usmál, po
usmál sem se na něj. "Hele, nejde mi o to abych tě rozhazoval, ale nehodlám ti dělat panáka. Jen abys věděl mám stejný práva jako ty a nejsem hračka. A jo sladké mám rád. "Zazubil jsem se. "A možná bych stál o vysvětlení proč zrovna já."

"Um..protože když sis hrál s tou kočkou byl si tak kawaii nedokážu na tebe přestat myslet nevím proč neberu tě jako oběd,panáka ani hráčku..no to je fuk " lehl jsem si na zem a jeho nechal na postely aby měl aspoň trochu pohodlý "jestli chceš pítí nebo cokoliv objednej si to" zavřel jsem oči a pomalu usínal byl jsem unavený z toho všeho.Škoda že si neuvědomuje že místo toho abych si zavolal na to číslo co mi poslala katsu a rozpíchal dakému debilovi prdel zavolal jsem jeho ikdyž s ním nic mít nebudu.

Štouchnul jsem ho do ramene. "Polez za mnou , tvrdhlavče." Zasmál jsem se a plácl sebou do peřiny,strčil sme si kousk zákusku do pusy. "Nehodlám tě nechat spát na zemi,víš?" Počkal jsem až si sedne, koukal na mě trochu překvapeně. "Mám jen jednu podmínku, "Zvedl jsem ukazováček a polknul ten zákusek. "Můj zadek bude do rána netknut,ano?" začal sem se smát.

Pousmál jsem se zvedl se ze země a šel si lehnout vedle něj "Fain slibuju tvojeho zadku se nedotknu aspon ně umyslně" otočil jsem se k němu zády a pomalu usínal s usměvem na tváři.S ním si užiju ještě hodně zabavy.

"Ááágr, dobrou!" Zavrněl jsem a zavrtal se do pěřiny, taková měkoučká..víí,božská. Ale stejně mi vrtalo hlavou,co pro něj teda znamená moje osoba.. co si o mě vlastně myslí? Nenacházel jsem žádné logické vysvětlení a to mě trápilo.. hodně. Povzdychl jsem si,ale asi mě slyšel jelikož sem uslyšel zašustění deky.

Zakňučel jsem "Co je? vždyt spolu nepícháme tak proč vzdycháš?" řekl jsem rozespale.Tak už si kurva rozmysli co chceš.Otočil jsem hlavu k němu a jemně ho kousl do ouška "Nebo máš snat noční můru? Vím jak se ji zbavit" řekl jsem sladkým hlasem.

"Spíš nemůžu usnout než bych vzdychal,ale ty si to stejně vezmeš po svém." Povzdychnu si. "A nekousej mě,nebo tě taky kousnu. " Otočil jsem se na něj. "hm?" Jeho výraz je divný.

"Chceš mě kousnout?" opřu se o ruce ted jsem nad ním "tak mě kousni dělej si semnou co chceš" usmal jsem se nad tím že neví co dělat .Něžně jsem ho políbil na rty a zase si lehl na své místo a otočil se k němu zady."Dobrou" zamumlal jsem a usnul.

"Jsi hrozná sviňucha." Prsknul sem dopáleně, musím uznat že tohle mě naprosto odrovnalo,okouzlilo- Sakra!! Nemysli na to!! Eeer!! Nenáším ho! Mává se mnou jak s proutkem! Um! Uraženě sem se k němu otočil zády. "Dobrou."

Ráno když jsem se probudil Michi-chan ještě spal byl tak sladký políbil jsem ho lehce na tvář a šel do sprchy.Potom jsem se oblíknul a zavolal na recepci o jednu snídani a taxík.Když donesly snídani dal jsem ji na postel na pulku kde jsem spal se vzkazem ,,Musel jsem jed domu gomene že tě tu nechávam všechno jsem zaplatil sněz si snídani a pak si řekni o taxík na moje jméno o peníze se nestarej ps.když spíš si sladkéj Nikko,, už na mě čekalo moje auto tak jsem odjel domu.

Probudil jsem se, zamrkal jsem a protřel si oči, posadil jsem se,něco zacinkalo,stočil jsme pohled za zvukem,byl tam tác s snídani. Letmo sem zčervenal. "To je milí." pousmál jsem se, všimnul jsem si vzkazu,rozdělal jsem ho, a přečetl ho, povzdychl jsem si, a podíval se na hodiny, 11. "Um...Asi bych měl taky jít domů. "pleskl jsem sebou do peřin, nakonec sem něco snědl a vypadl z tama, celou noc v těch dřínách bylo nadmíru nepohodlný a já měl pocit že můj kamarád odumře, půl cesty ze schodů na recepci sme si kalhoty potahoval,dolů,až sem to nevydržel a zapadl na záchody si je zpravit a povolit. Když sem pak vylezl,recepční si ode mě vzala klíče a hned mi říkal aže auto už čeká, ...jaký auto? "Né,já půjdu pěš-"Vííí ,taxík.Nasedl jsem. "náměstí 205" odvětil jsme na otázku kam to bude. A nechal se svést.Vííí... Mám rád taxíky.

Když jsem dojel domu čekalo mě plno otázek od milé slečny Katsumi "Bobane tak co užil sis s tím co jsem ti poslala číslo?" hodil sem po ní mikinu a šel se přivítat s rodinou.Potom jsem zalezl do pokoje a padnul na postel doufám že mu snídaně chutnala snažil jsem se vybrat to nejlepší."KYÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ" zařval jsem na co to furt myslím sakra to nejsem vubec já uplně mi popletl hlavu.Nevědomky jsem vzal mobil do ruky a koukal na jeho číslo.

Dorazil jsme domu,skočila po mě sestřička, zasmál jsme se a vzal ji do náruče, potěškal si ji a zavedl ji do obívaku ,kde k mému překvapení seděla máma ...a.. a Táta. Hleděl jsme na ně jak na zjevení. "Co tu děláš?" Vypadlo ze mě náhle. "To je mi přivítání!" Zasmál se otec a vyšel mi vztříc a objal mě. "vyrostl jsi" Kouknul na mě. Zazubil jsem se a letmo zčervenal. "Jo to jo," Vtiskl jsme se mu do náruče. "Už neodejdeš že ne?" Sakra.. já vážně brečím?! …

"Sebasitane" zařvu na sluhu tak během pár vteřin se objeví "Objednej dvojitou krabici plnou zakusků a pošly to na adresu toho Miachaela de Freei" přikazal jsem sluhovi ten to hned objednal a poslal během pul hodiny by mu to mělo dojít.Doufám že se nenaštve zasmál jsem se a šel na oběd za ostatníma.

Seděly jsme v obíváku dlouho, hodně dlouho. Povídaly si, vyčetly si všechno a usmířili se. Máma vypadala nadšeně že jsem Tátu opět příjmul,vlastně, posledních 10let sem ani nic jiného nechtěl než to aby se vrátil. Myslím že jsme usnul, něco vyprávěl, já i sestra jsme usnuly na sobě na gauči , pak už si toho moc nepamatuju,jenom kroky a po chvíly mě někdo budil. "Mišáku máš tu zásilku!!"Třepala se mnou sestra až sem sletěl s hlasitým "plesk!" na podlahu. Povzdychl jsem si a začala se smáš když si ze mě udělala lodičku a zasedla mě. "Počkej, slez. Chci se povídat,co to je."Sundal jsem si a šel ke dveřím, vzal jsme si krabici,velikou.Co to je? otevřel jsem ji, rozzářila se mi očka. "Vííí!!" sestra okamžitě doletěla. "Co tam je???" zasmál jsme se a strčil si jahodudo pusy. "Věřila bys tomu,že je ta krabice plná sladkého??" Zasmál jsem se. A mě bylo hned jasný,od hkoho je. Musím uznat že mě to moc potěšilo, ale.. neměl bych mu taky něco poslat? ..Není to blbé?

Doufám že jak všechno sní všimne si toho vzkazu na spodu ,,Michi-chan doufám že si s rodinou užijete zakusky aspon takhle si mužu vyzkoušet objednávky sladkého protože moje rodina sladké moc nejí hlavně mi nic neposílej pác a pusu tvuj Uchyl :P,,.Skočila na mě Katsu "Tak co?Jak ste si užili?" zavrčel jsem "slez ze mě nic nebylo byl sem venku s kamošem.A co budeme dělat nepujdeme někam na nákupy?" štouchnu do ní tak silně až spadne na sedačku a začnu se ji smát.Potom sme se oblíkly a nasedly do limušky.

Našel jsem vzkaz, milí. Fakt, zazubím se a nabídnu sestřičce.
Myslím že sme setoho přežral!! Au au au... Bolí bě bříško, "Je mi zle."Broukne sestřička. Začnu se smát. "Bakáá!" přišel otec a mamka. "Co tu děláte?" sestřička se usmála. "Jíme, chcete??" Otec se rozzářil a zaplul za náma. Mamka se zamračila. "Já dělala oběd!" Broukne naštvaně, zasmál jsme se a zvedl se, líbnul jsme ji na tvář. "Jdu ven, slíbil jsem to Tayo.Pá." zamávám jí a obleče si mikynu, zaklapnu za sebou dveře. Povzdychnu si a vyrazím k ní.

Dojely jsme do obchodáku Katsu vystřelila jak střela a ani ne za 5 minut byla zpátky s dvěma taškama."To si země děláš srandu?" dostal jsem zachvat smíchu "A máš tam něco i pro mě?" pinknu ji prstem do čela jenže nafoukne tvařičky "Myslíš že by ti slušely modré bikiny?Já myslím že ne" vyplázla jazyk a zamířila do kavarny.Šel jsem za ní sedly sme si nakraj at vidíme na lidi co prochází kolem abysme mohly komentovat jejich styl oblečení "Čum ty šaty se mi líbí ale ty boty se k tomu nehodí" ušklíbla se a já usrkaval kávu a bavil se nad tím co kecá za blbosti.

Došel jsem k Tayo. Stála před dveřmi, zamávala na ně a docupkala ke mě, usmála se jak sluníčko.Nastavil jsme jí rámě a usmál se na ni. Lehce se ušklíbla a táhla mě pryč, netušil jsem kam jdeme,ale doufám že né zase do posilovny, minule mě to málem zabilo! "Mám pro tebe překvápko!" Zazubila se na mě a rozrazila dveře do obchoďáku,táhla mě přez celou dlouhou chodbu okolo obchodů,drogérií,kaváren a restaurací. Pak asi v půlce spomalila, předběhla mě a otočila se na ně mě.Šla po zpátky a vyndala šátek. "Co..co to je?"Znejistil jsem. Usmála se a zastavila mě, obvázala mi oči, vím jenom, že jsme stály před nějákou kavárnou a najednou tma. "Neboj a pojď se mnou,"chytila mě jemně za paži a začala navigovat , uslyšel jsme vrznutí dveří. "Jestli mě strčíš ze schodů,přísahám že tě zabiju." Vyjekl jsme najednou. Zasmála se. "Ale jdi ty, to určitě ne." zastavili jsme, natočila mě o kousek do leva a pustila mě.Uslyšel jsme jenom kroky a pak vrznutí jak se na parketách otočila o 180° ..."Můžu si to sundat?" Ozval jsem se.

"Heee koukej ta holka má stejnou barvu valsu jako já" usmívala se "a zavazuje nějakému cukroušovi očička" ukazovala na ně a já udělal chybu že jsem se kouknul byl to Michi-chan hned mi hlavou probíhaly ruzné otázky například co to je za holku proč mu zavazuje oči one je vážně heterouš sakra a já se ho snažil zbalit.Myslím že bych to měl vzdát s tou holkou vypadá dobře."Jo má stejné vlasky jak ty a obě jste kočky" mrknul jsem na Katsu ta se jen uculila.Ale furt mě trápilo to co jsem právě viděl. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 minako-sama minako-sama | E-mail | Web | 3. dubna 2013 v 16:03 | Reagovat

To je zlaťoučký !! ^^ Rychle další díl :3 *-*

2 Kakao-chan Kakao-chan | 3. dubna 2013 v 17:11 | Reagovat

Žádám okamžitě další díl!! :DD

3 Yui-chan Yui-chan | Web | 5. dubna 2013 v 14:25 | Reagovat

Sugoii :D Další dílyyy xD

4 Sachiko Sachiko | Web | 9. dubna 2013 v 17:58 | Reagovat

Gomen že píšem od témy, ale presťahovala som blog. Na starom bol dva týždne oznam, ale polovica SB o ňom nevedela, keďže nedodržuje pravidlo o jednej návšteve za týždeň :) Prosím, zmeň odkaz ;)

5 Hotaru Hotaru | Web | 4. května 2013 v 12:53 | Reagovat

Už jsem to četla u Tayo... ale je to tak kawaii a úžasný že jsem si to přečetla znova *-* Holky, tohle se vám opravdu povedlo :3

6 Sumiya Sumiya | Web | 6. dubna 2016 v 13:36 | Reagovat

Jááááj, to se mi líbí! Moc se mi to líbí! A chcem pokračování!! Prosííím! Ma se to hrozně líbí, a doufám v pokračování ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama